ТОБІ, ТІНЕЙДЖЕР!
    
Електронний каталог книг

                                                                                                                                         ”Значит нужные книжки ты в детстве читал...”                                                   В. С. Высоцкий

  

  Цей розділ, по-перше, для неповнолітніх, які починають стикатися з проявами дорослого життя, по-друге, для тінейджерів, які шукають відповіді на постійно виникаючі запитання і хочуть знати більше про стосунки з оточуючими. Він призваний допомогти тобі зорієнтуватися у нових сторонах життя. Ітак,ти вступаєш у доросле життя. Чим дальш ти йдеш по ньому, тим більше нових граней відкриваєш для себе. Життя твоє стає багатогранним: від відносин з оточуючими людьми або навчання до родинних стосунків. Контакти з особами протилежної статі окреслюються новими проявами, перестають обмежуватися простим розмовним спілкуванням на теми навчання або інших спільних інтересів.

       Якщо тебе “дістали” шкільні підручники, а також вчителі і їх менторський, повчальний тон, якщо настанови батьків сприймаються тобою виключно як нотації, що викликають лише роздратування, якщо тобі подобаються дівчинка або хлопець, але ти не знаєш як зав’язати з ними стосунки,то познайомся з «Азбукою поведінки для підлітків».

     Якщо ти не знаєш, що робити і куди звернутися у скрутній ситуації – наша «SOS-інформація» допоможе тобі. Ти також можеш відвідати «Журнальну тусовку», де знайдеш класні журнали для тінейджерів, або місця в Internet, де ти будеш почувати себе легко й невимушено, де на тебе чекає спілкування та корисне й приємне проведення часу. А «Барометр професій» допоможе вибрати спеціальність для дорослого життя.

Тут тобі не буде нудно. Заходь, цей розділ – це ключ до вирішення твоїх життєвих проблем!

[наверх]  [на головну]

Розробка сайту ServerGroup
Copyright @ 2006-2017,  Краматорська центральна міська бібліотека для дітей ім. Пушкіна