НОВИНИ
    
Електронний каталог книг

 30 Квітня 2017р Запрошуємо на безкоштовні курси чеської мови!

Друзі! Безкоштовні курси чеської мови в нашому інформаційно-культурному центрі "Чеська ластівка" продовжують свою роботу. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у вивченні однієї з братніх європейських мов! Наступне заняття відбудеться 30 квітня о 13.00. До зустрічі!

30 Квітня 2017р Запрошуємо на перегляд фільмів із золотого фонду чеського кіно!

Друзі! Маємо гарну новину. ГО "Чеська ластівка" приєдналася до проекту Чеського центру в Києві та мережі книгарень "Є", яким передбачається показ чеських фільмів двічі на місяць у книгарнях "Є" по всій Україні та в нашому Інформаційно-культурному центрі, що знаходиться в Дитячій центральній бібліотеці ім. Пушкіна (вул. Паркова, 14). Черговийий показ фільму відбудеться в неділю, 30 квітня 0 15.00, одразу ж по завершенні занять на безкоштовних курсах чеської мови. Приходьте самі і приводьте з собою друзів! Шістнадцять висококласних художніх фільмів, серед яких є й оскароносні, дадуть вам загальне уявлення про останні півстоліття чеського кінематографу - одного з найкращих у світі. Фільми, як і література, здатні точно відобразити стан суспільства в певну епоху. 50 років з життя країни, розташованої в самому серці Європи, можна буде побачити в дзеркалі веселих, зворушливих, повчальних історій на екрані. Чекаємо вас у нашій "Чеській ластівці"!

09 Квітня 2017р Запрошуємо на вік-енд у бібліотеку!

Шановні батьки! Бібліотека надає послугу бібліоняні - "Вік-енд у бібліотеці". Щотижня, в неділю з 9.00 ранку, ви можете привести дитину в бібліотеку і залишити її під наглядом бібліотекарів, самі в той час займаючись власними справами. До уваги дітей - куточок комфортного читання "Почитаємо - пограємо", творча майстерня "Талановиті пальчики", школа Інтернет-навігації, мультсалон і багато інших цікавих речей.

09 Квітня 2017р Запрошуємо в український розмовний клуб з вишиванням "Файно"

Шановні шанувальники української культури і вишивання! У Книжчиному домі продовжує працювати Український розмовний клуб з вишиванням "Файно". В клубі ви зможете знайти однодумців, поспілкуватися рідною мовою та зайнятися рукоділлям. Вироби, створені членами клубу, передаються український військовим, як обереги. Заняття клубу відбуваються щонеділі о 10.00. Запрошуємо всіх бажаючих! Телефон для довідок: (06264) 5-21-42.

06 Квітня 2017р Бібліотека поруч!

До уваги батьків дітей з особливими потребами! Спеціально для вас ми надаємо послугу - дистанційний центр «Бібліотека поруч», мета якого - он-лайн обслуговування дітей з особливими потребами та дітей наймолодшого дошкільного віку. Якщо у вас є комп"ютер зі встановленою на ньому програмою Skype, ви можете звернутися до бібліотеки в он-лайн режимі зі своїми питаннями та проблемами і отримати необхідну інформацію. Наші контакти в Skype - book-house1 Дитяча центральна бібліотека ім. О.С.Пушкіна м.Краматорськ. Ми раді будемо вам допомогти!

05 Квітня 2017р Увага! Конкурс "Добро і книга - в кожне серце!"

Друзі! Дитяча центральна бібліотека ім. Пушкіна разом з Краматорським відділенням Червоного Хреста України оголошує початок конкурсу читання та творчості "Добро і книга - в кожне серце!". З умовами конкурсу можна познайомитися тут: http://book-house.org/html/admin.php 

[наверх]      [на головну]

Розробка та підтримка сайту ServerGroup
Copyright @ 2006,  Краматорська центральна міська бібліотека для дітей ім. Пушкіна