НОВИНИ
    
Електронний каталог книг

 12 Травня 2019р Вік-енд у бібліотеці

Шановні батьки! Бібліотека надає послугу бібліоняні - "Вік-енд у бібліотеці". Щотижня, в неділю з 9.00 ранку ви можете привести дитину в бібліотеку і залишити її під наглядом бібліотекарів, самі в той час займаючись власними справами. До уваги дітей - найцікавіші книжки та журнали, комфорт-простір "Наші мрії", творча майстерня "Талановиті пальчики", школа Інтернет-навігації, мультсалон і багато інших цікавих речей.

12 Травня 2019р Запрошуємо на курси чеської мови!

ГО "Чеська ластівка" та Дитяча центральна бібліотека ім. А.С. Пушкіна запрошують всіх бажаючих вивчати безкоштовно чеську мову. Заняття проходять у неділю, двічі на місяць, о 13.00. Наступні заняття відбудуться 14 та 21 квітня. Довідки за тел .: (06264) 5-21-42.

05 Травня 2019р Запрошуємо в український розмовний клуб з вишиванням "Файно"

Шановні шанувальники української культури і вишивання! У Книжчиному домі продовжує працювати Український розмовний клуб з вишиванням "Файно". У клубі ви зможете знайти однодумців, поспілкуватися рідною мовою та зайнятися рукоділлям. Заняття клубу відбуваються щонеділі о 10.00. Запрошуємо всіх бажаючих! Телефон для довідок: (06264) 5-21-42.

26 Квітня 2019р Місто-привид: чим живе Прип"ять?

Друзі! Наближається 33-річниця Чорнобильської трагедії. Нагадає юному поколінню українців про цю сумну подію бібліотека під час екологічного дозору "Місто-привид: чим живе Прип"ять?", який пройде 26 квітня о 14 годині в рамках місячника "Екологічна безпека як складова національної безпеки". Запрошуємо учнів 6-8 кл.

24 Квітня 2019р Великодні дзвони запрошують...

Шановні читачі! Наближається світле свято Великодня. З цієї нагоди в Книжчиному домі буде розгорнута виставка дитячої творчості "Великодні дзвони" від Донецького обласного еколого-натуралістичного центру. Запрошуємо всіх бажаючих до знайомства з дитячими роботами!

24 Квітня 2019р Запрошуємо на презентацію нової книги!

До уваги цінувальників поезії! 24 квітня о 16.00 в Книжчиному домі відбудеться презентація книги "Від полум"я не врятував" нашого земляка Ігора Бережного, який проживає зараз у США. Презентація пройде за участі автора книги. Запрошуємо всіх бажаючих! 

[наверх]      [на головну]

Розробка та підтримка сайту ServerGroup
Copyright @ 2006,  Краматорська центральна міська бібліотека для дітей ім. Пушкіна