НОВИНИ
    
Електронний каталог книг

 25 Лютого 2018р Запрошуємо на курси чеської мови

Друзі! Безкоштовні курси чеської мови в нашому інформаційно-культурному центрі "Чеська ластівка" продовжують свою роботу. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у вивченні однієї з братніх європейських мов! Наступне заняття відбудеться 25 лютого о 13.00. До зустрічі!

21 Лютого 2018р Моя найкраща в світі - рідна мова!

Запрошуємо читачів молодшого шкільного віку на бесіду-діалог "Моя найкраща в світі - рідна мова!", яка відбудеться 21 лютого об 11.00.

18 Лютого 2018р Запрошуємо в український розмовний клуб з вишиванням "Файно"

Шановні шанувальники української культури і вишивання! У Книжчиному домі продовжує працювати Український розмовний клуб з вишиванням "Файно". У клубі ви зможете знайти однодумців, поспілкуватися рідною мовою та зайнятися рукоділлям. Крім того, в рамках програми "Родинне коло", щонеділі в клубі проходять зустрічі з цікавими людьми: психологами, істориками, краєзнавцями, лікарями та інш. Заняття клубу відбуваються щонеділі о 10.00. Запрошуємо всіх бажаючих! Телефон для довідок: (06264) 5-21-42.

18 Лютого 2018р Вік-енд у бібліотеці

Шановні батьки! Бібліотека надає послугу бібліоняні - "Вік-енд у бібліотеці". Щотижня, в неділю з 9.00 ранку, ви можете привести дитину в бібліотеку і залишити її під наглядом бібліотекарів, самі в той час займаючись власними справами. До уваги дітей - куточок комфортного читання "Почитаємо - пограємо", творча майстерня "Талановиті пальчики", школа Інтернет-навігації, мультсалон і багато інших цікавих речей.

15 Лютого 2018р Гармонія життя і творчості

До 80-річчя від дня народження Василя Стуса в Книжчиному домі пройде літературно-музична композиція "Гармонія життя і творчості", яка буде проведена спільно з Народним театром книги "Еспада". Початок заходу - о 14.00. Раді будемо зустрічі з шанувальниками творчості нашого видатного поета-земляка. 

[наверх]      [на головну]

Розробка та підтримка сайту ServerGroup
Copyright @ 2006,  Краматорська центральна міська бібліотека для дітей ім. Пушкіна