НОВИНИ
    
Електронний каталог книг

 04 Квітня 2018р Запрошуємо до літературного знайомства. Знайомтесь: Віктор Драгунський!

Читачів молодшого віку Книжчин дім запрошує на літературне знайомство з письменником Віктором Драгунським, присвячене його 105-річчю від дня народження. "Хитрий спосіб від Драгунського" чекає на вас 4 квітня о 12 годині!

28 Березня 2018р "Книголав" у бібліотеці: запрошуємо на презентацію нової книги

28 березня, о 14 годині, відбудеться презентація книги Катерини Бабкіної та Марка Лівіна "Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків". Цю неймовірну книжку презентує видавництво "Книголав". Не прогавте цю подію!

26 Березня 2018р На перехресті музи й долі...

"На перехресті музи й долі..." - під такою назвою, в рамках Шевченківських читань, відбудеться літературно-музичний вечір, присвячений Тарасу Шевченку. Початок - о 13.00.

25 Березня 2018р Запрошуємо на курси чеської мови

Друзі! Безкоштовні курси чеської мови в нашому інформаційно-культурному центрі "Чеська ластівка" продовжують свою роботу. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у вивченні однієї з братніх європейських мов! Наступне заняття відбудеться 25 березня о 13.00. До зустрічі!

21 Березня 2018р Світ барвистий і казковий в ілюстраціях В. Сутєєва

До 115-ї річниці відомого письменника та ілюстратора дитячих книжок Володимира Сутєєва у бібліотеці пройде година цікавих повідомлень "Світ барвистий і казковий в ілюстраціях В. Сутєєва". Початок - о 12.00.

20 Березня 2018р Розпочинається Всеукраїнський тиждень дитячого читання!

Святом книги "Бібліотека - добрий чарівник, і в ній багато мудрих книг" 20 березня у Книжчиному домі розпочнеться Всеукраїнський тиждень дитячого читання "Веселі пригоди в Країні Читання". Запрошуємо всіх бажаючих на 11 годину!

19 Березня 2018р Запрошуємо в український розмовний клуб з вишиванням "Файно"

Шановні шанувальники української культури і вишивання! У Книжчиному домі продовжує працювати Український розмовний клуб з вишиванням "Файно". У клубі ви зможете знайти однодумців, поспілкуватися рідною мовою та зайнятися рукоділлям. Крім того, в рамках програми "Родинне коло", щонеділі в клубі проходять зустрічі з цікавими людьми: психологами, істориками, краєзнавцями, лікарями та інш. Заняття клубу відбуваються щонеділі о 10.00. Запрошуємо всіх бажаючих! Телефон для довідок: (06264) 5-21-42.

18 Березня 2018р Вік-енд у бібліотеці

Шановні батьки! Бібліотека надає послугу бібліоняні - "Вік-енд у бібліотеці". Щотижня, в неділю з 9.00 ранку, ви можете привести дитину в бібліотеку і залишити її під наглядом бібліотекарів, самі в той час займаючись власними справами. До уваги дітей - куточок комфортного читання "Почитаємо - пограємо", творча майстерня "Талановиті пальчики", школа Інтернет-навігації, мультсалон і багато інших цікавих речей. 

[наверх]      [на головну]

Розробка та підтримка сайту ServerGroup
Copyright @ 2006,  Краматорська центральна міська бібліотека для дітей ім. Пушкіна