БІБЛІОТЕЧНИЙ КОШИК
    
Електронний каталог книг
        *                                Храните  милые кнИгини
                                     БиблиОтечество  своё

   У цьому розділі розміщена інформація для бібліотекарів і, в першу чергу, для тих, хто працює з дітьми та підлітками.

   Ми розповімо Вам про перспективні та пріоритетні напрямки в нашій работі, познайомимо з виданнями бібліотеки, поділимося професійним досвідом.

   Краматорська ЦМБ для дітей ім. О. С. Пушкіна - методичний центр для бібліотек міста в роботі з дітьми та керівниками дитячого читання: 

 • Здійснює організаційно-методичну, практичну і консультативну допомогу;
 • Аналізує досвід роботи дитячих бібліотек;
 • Впроваджує іновації;
 • Приймає участь у заходах по підвищенню кваліфікації бібліотекарів.
 •  

   

    Методичні консультації        

                               Шановні колеги! 

    Соціальним замовленням сучасного суспільства є виховання людини, яка навчатиметься і працюватиме в умовах постійного зростання інформаційного потоку, людини з високим інтелектуальним потенціалом. У зв'язку з цим невід'ємною частиною загальної освіти особистості стає інформаційна культура, яка набуває особливої актуальності в умовах інформатизації.

    У сучасній дитячій бібліотеці дитина починає своє перше знайомство з інформаційною культурою, і завданням дитячих бібліотек є не тільки створення та забезпечення можливостей доступу читачів до інформаційних ресурсів, але й пошук нових підходів до підготовки користувачів, які б володіли сучасними методами багатоаспектної інформаційної діяльності.

   В ЦМДБ ім. О. С. Пушкіна м. Краматорська активно використовуються новітні інформаційні технології. Бібліотека вже має певний досвід виховання інформаційної культури у дітей та підлітків. Але, виконуючи запити,  ми спостерігаємо, що наші читачі не завжди розуміють або не готові сприймати ні нові технології, ні алгоритми пошуку нетрадиційної інформації.

       Ми ясно бачимо, що нинішня програма з основ бібліотечно-бібліографічних знань вже не відповідає сьогоднішнім реаліям. Тому наша бібліотека розробила нову програму по формуванню інформаційної культури школярів „Основи інформаційної культури юного читача”, яка має за мету допомогти дітям оволодіти знаннями, вмінням і навичками інформаційного самозабезпечення навчальної, пізнавальної діяльності, раціональними прийомами самостійного пошуку інформації ручним та електронними способами. Програма диференційована за віковими категоріям, підбором методик та  планів навчання.

       Пропонуємо до вашої уваги перелік тем і завдань для різних категорій читачів та розробки деяких бібліотечних занять.


     Портфоліо бібліотеки

   

  Ви можете написати відгуки про нашу работу, запитання та пропозиції за адресою:  E – mail: lib2@krm.net.ua 

  [наверх]      [на головну]

  Розробка та підтримка сайту ServerGroup
  Copyright @ 2006-2012,  Краматорська центральна міська бібліотека для дітей ім. Пушкіна